21/06/2018

Hanz de Fuko czyli dlaczego wybieram te produkty

Hanz de Fuko Claymation

Hanz de Fuko czyli zadbaj o swoją fryzurę

Nowoczesny mężczyzna zdaje sobie sprawę, że w obecnych czasach zadbana i schludna fryzura jest równie ważna jak elegancki strój. Po pierwsze, musisz mieć dobrego fryzjera – stylistę, który odpowiednio dobierze fryzurę i właściwie ostrzyże twoje włosy. Po drugie, musisz być w stanie ułożyć fryzurę sam, w domowych warunkach, co wymaga czasu, umiejętności i odpowiednich produktów. Wiecie ile czasu zajęło mi nabycie tych umiejętności? Pół roku! Pół roku treningu, ale doszedłem do perfekcji. Po trzecie, musisz mieć odpowiednie produkty do stylizacji włosów by uzyskać efekt, który Cię zadowoli.

Hanz de Fuko – Produkty

Właśnie odkryłem coś co całkowicie spełnia moje wyostrzone kryteria dotyczące produktów do włosów. Mam dość gęste włosy i sztywne u nasady, a więc ich stylizacja jest trudnym zadaniem. Na szczęście jest na rynku produkt wyjątkowy – Hanz de Fuko, rodem z San Francisco, dostępny również w Europie. Jego wyjątkowość polega również na tym, że jest praktycznie całkowicie naturalny, składający się z organicznych składników i nieposiadający parabenów. Dzięki temu jest przyjazny dla twojej skóry głowy, i w pełni nadaje się dla alergików.

  • Hanz de Fuko Claymation : To podstawowy produkt do układania mojej fryzury. Claymation charakteryzuje się tym, że jest unikalnym połączeniem pasty i wosku do włosów. Nadaje się do stylizacji praktycznie każdej fryzury. Jest lekki i nie skleja włosów. Stosując go uzyskasz matowe wykończenie i  silnie utrwaloną fryzurę.
  • STYLE LOCK HAIRSPRAY: Po zastosowaniu pasty lub wosku przychodzi czas na utrwalenie fryzury. Lakier do włosów Hanz De Fuko jest naprawdę mocny. Świetnie utrwala fryzurę i posiada przyjemny, neutralny zapach. Jako bonus, design puszki jest mega cool.
  • DRY SHAMPOO : To zdecydowanie najciekawszy produkt. Jak sama nazwa wskazuje jest to suchy szampon. Można stosować go np. w podróży, kiedy nie mamy możliwości umyć włosów na mokro. Usuwa nadmiar sebum, odświeża włosy i skórę głowy. Posiada naturalny, delikatny zapach. Szczerze, to jestem naprawdę podekscytowany tym produktem i używam go po i, w trakcie treningu.

Podsumowując: Firma Hanz De Fuko to alternatywa dla znanych marek takich jak Schwarzkopf czy  L’Oréal. Produkty możecie kupić tutaj: https://www.luisaviaroma.com/en-nl/shop/beauty-men/hanz-de-fuko?lvrid=_gd_dwsy

Śledź mnie na instagramie : https://www.instagram.com/christophermakowski/

Hanz de Fuko Claymation
Hanz de Fuko Claymation
Hanz de Fuko Claymation
Hanz de Fuko Claymation
Hanz de Fuko Claymation