10/09/2018

Ubiór to twoja zbroja: użyj jej

blog męski

Sztuką jest stworzyć coś z niczego. 

Zdanie z nagłówka świetnie pasuje do mody a konkretnie do „outfitu”, który możemy dowolnie skomponować na przykład przez zamianę jednej rzeczy. Bluzę, którą normalnie nosiliśmy do pewnych spodni zamieniamy na kurtkę i wyglądamy zupełnie inaczej, a koszta wynoszą okrągłe zero. W życiu również warto wykorzystać okazję i to co już mamy zainwestować, spieniężyć. To jest jednak post fashion, wiec nie będę odbiegał od tematu.

Look, który dziś prezentuje jest dość mroczny i taki ma być. Kurtka jest w „rockowym”, twardym stylu. Wykonana jest szarego denimu i ma naprawdę ciekawe szczegóły oraz uszkodzenia: tak zwane damage. Te „zniszczenia” tworzą niepowtarzalny klimat. Do ciemnej – szarej kurtki, pasują czarne bądź równie szare spodnie.  Klasyczne niebieskie Jeansy z pewnością nie będą pasowały. Trzymajmy się jednej konwencji. Wszystko ma być spójne, więc ciemne kolory łączymy z ciemnymi. Pod kurtkę, założyłem czarny t-shirt w kroju Muscle Fit marki Young Almighty. Do takiego stylu, nie będzie pasował luźny t-shirt. Koszulka, którą mam na sobie świetnie leży i jest bardzo komfortowa. Czerń jej dzianiny jest mocna i tworzy ciemny, mroczny look z całym outfitem. Link do t-shirta:

https://youngalmighty.pl/kategoria/t-shirty/young-almighty-t-shirt-2

 

Przejdźmy teraz do reszty składowych tego zestawu. Spodnie, w kroju Slim Fit marki Zara maja motocyklowy, surowy look. Wygląda to naprawdę dobrze. Butów na zdjęciach nie widać, ale wybór mógł być tylko jeden: ciemne, czarne buty Vans. Nie zapominajmy o akcesoriach. Okulary przeciwsłoneczne: tylko czarne. Zgodnie z zasadą łączenia kolorów nie będzie tu pasował żaden sportowy model z kolorowymi szkłami. Słynne Ray Ban Wayfarer idealnie dopełniają ten zestaw.

Mam nadzieje że zainspirowałem niejednego z was! Pamiętajcie, że moda nie musi być nudna i inwestujcie w siebie!

Christopher