11/02/2020

Szara marynarka męska – Co do niej nosić?

szara marynarka męska

Szara marynarka męska nie jest łatwa do zestawienia z innymi kolorami.

Szara marynarka męska to temat gwóźdz programu tego posta. Wbrew temu co myślicie, szary to bardzo wymagający kolor. Jeśli jesteś niedoświadczony w doborze kolorów to unikaj szarości bo możesz uzyskać pospolity, banalny, monotonny wygląd. Szarość można przełamać barwnym akcentem np. różowym, zielonym bądź niebieskim, ale wymaga to bogatej garderoby i doświadczenia w miksowaniu kolorów.

Szara marynarka męska Feraud.

Szara marynarka męska, którą mam na sobie jest zrobiona z przepięknego, gładkiego sztruksu i wyprodukowała ją znana firma Feraud. Marynarka jest lekka, miękka, świetnie układająca się na ciele, podobnie jak inne rzeczy tej marki. Marka Feraud pochodzi z Francji i znana jest z tego, że produkuje luksusowe ubrania dla kobiet i mężczyzn. Specjalizuje się głównie w kurtkach, marynarkach i płaszczach. Dba o każdy szczegół. Mnie urzekła piękna, jedwabna podszewka marynarki i piękne guziki. Każdy detal zwraca uwagę i powoduje, że w takiej marynarce czujesz się kimś wyjątkowym.

Co dobrać do szarej marynarki?

Nie chciałem tym razem eksperymentować dlatego wybrałem połączenie tradycyjne i bezpieczne. Idealne na biznesowe spotkanie lub lunch. Każdy z was może spróbować podobnego outfitu. Szary, biel i czerń naturalnie łączą się ze sobą. Szarą marynarkę założyłem na czarny golf, a moim wierzchnim okryciem jest klasyczny płaszcz w jodełkę marki Marks & Spencer. Wybrałem tradycyjne, czarne jeansy w kroju regular. Do tego zamszowe sztyblety w kolorze black. Pamiętaj aby płaszcz, który nosisz do marynarki był zawsze dłuższy niż marynarka o minimum 10-20 cm, w przeciwnym razie przy niewielkich skłonach marynarka będzie nieelegancko wystawała spod płaszcza. Szara marynarka męska pasuje również idealnie do białego golfa i szarych bądź czarnych jeansów. Według mnie znacznie lepiej nosi się ją z golfami niż koszulami, co stanowi idealny wybór na zimę bądź jesień. Szarą sztruksową marynarkę możesz spokojnie nosić na wszelkie okazje, formalnie lub nieformalne, tam gdzie garniturowa sztywność nie byłaby na miejscu. Szary kolor bardzo dobrze pasuje szatynom i blondynom.

Polecam

Christopher

szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska
szara marynarka męska