29/05/2018

Styl uliczny czyli streetwear hype

Ja uważam, ze nudni to możemy być w trumnie. Wszyscy jesteśmy przecież chowani w czarnych garniturach.

spodnie champion

Jeśli obserwujecie mojego bloga i instagrama to z pewnością zauważyliście, że odważne i kolorowe stylizacje przeplatam tymi bardziej stonowanymi. W modzie absolutnie nie zamykam się tylko na jeden rodzaj stylu i wam` też to polecam! Rano udajecie się do pracy, ale wieczorem wybieracie się na siłownie? Czas zostawić garnitur w szafie i zmienić ubiór na  bardziej sportowy. Ja uważam, ze nudni to możemy być w trumnie. Wszyscy jesteśmy przecież chowani w czarnych garniturach.

Styl streetwear czyli styl uliczny bazuje na ubraniach sportowych ale nie tych przeznaczonych na trening. Nie można ubierać spodenek treningowych do”CITY” a wierzcie mi, że jest to częsty problem bo widzę takie obrazki. W ostatnim czasie w środowisku młodzieżowym wykreował się silny trend mody ulicznej. W trendzie tym pojawiają się takie marki jak supreme, bluzy thrasher czy inne. Postaw na odważny look i pamiętaj o odpowiednim łączeniu kolorów. Spójrzcie na moją stylówkę: białe buty połączyłem z fioletowymi spodniami dresowymi Champion oraz z białą kurtką marki Members Only. W poprzednim poście wspominałem o prostej regule łączenia kolorów sprawdzając kolor nici w spodniach.Tak samo tutaj: na moich fioletowych spodniach wyraźnie widać białe elementy, a więc jeśli zrobił tak sam designer to chyba zna się na rzeczy, czyż nie? Następnie spójrzmy jak to wygląda. Wygląda to odlotowo! A wystarczył by zły wybór na przykład białych spodni i wyglądalibyście jak mleczarz albo sprzedawca lodów. Ewentualnie syn młynarza:) Zdecydowanie total white look o, którym również wspominałem we wcześniejszych postach nie może być tutaj zastosowany ponieważ kurtka jest śnieżnobiała, a nie po prostu biała.

Styl streetwear może być naprawdę ciekawy. Nie bądź nudnym facetem, jak 99% osób, które mijacie na ulicach. Nie ubieraj na siebie tylko ciemnych i szarych ubrań. Z przykrością stwierdzam, że moi rodacy na tle Włochów czy Hiszpanów to trzecia liga jeśli chodzi o kolorystykę i bawienie się modą. Dlatego Chce być inspiracją dla tych, którzy chcą zerwać z nudą.

Obserwuj mnie też na instagramie

https://www.instagram.com/christophermakowski/