02/09/2018

Styl młodzieżowy męski : propozycja od blogera

Look ten spokojnie może być wykorzystany przez młodych chłopaków jak i trzydziestolatków.

styl młodzieżowy męski

Styl młodzieżowy męski – jak to rozegrać?

Styl młodzieżowy męski jest raczej nieskomplikowany. W szkołach i na uczelniach bluza jest najczęściej noszonym przez płeć męską elementem garderoby. Jest to zrozumiałe, ponieważ bluza jest wygodna i bardzo praktyczna. Zwykle młody chłopak lub mężczyzna nie wygląda w niej jednak zbyt stylowo. Najczęściej wybieranym kolorem jest oczywiście czarny i szary. Kiedy rozpoczyna się rok szkolny, a lato niestety przechodzi w jesień ciemne kolory tylko potęgują ponury nastrój.

Styl młodzieżowy męski – najczęstsze błędy

W młodym wieku skłonność do noszenia zbyt dużego rozmiaru jest nagminnym zjawiskiem. Niedawno odkopałem z szafy parę bluz, w których chodziłem mając 16 lat. Bylem w szoku, że nadal są o wiele za duże( rozmiar XXL), mimo ze jestem znacznie bardziej rozbudowany. Wniosek jest taki, że będąc nastolatkiem źle oceniasz swój rozmiar lub lubisz ukrywać swoją chudość w zbyt dużych rozmiarów. Rada nr 1 , która wynika z tego posta to wybieraj odpowiedni rozmiar do swojego wzrostu i ogólnych wymiarów:) Jeśli masz poniżej 180 cm wzrostu i jesteś szczupłej budowy ciała, to nosisz zapewne S lub M. Nigdy XL! Pamiętaj, że XXL to rozmiar dla mężczyzn dwumetrowych i atletycznie zbudowanych!

Styl młodzieżowy męski – propozycja

Look, który prezentuje w tym poście może być spokojnie wykorzystany przez młodych chłopaków jak i trzydziestolatków. Marka Adidas niezmiennie od lat utrzymuje swój Hype i wciąż określana jest jako cool. Bluzę w kolorze różowym, wpadającym w łososiowy, zestawiłem z niebieskimi jeansami marki Levis i białymi, dość eleganckimi trampkami. Buty te wykorzystuję zarówno do bardziej stylizacji casual z koszulą, jak i tych sportowych. Bluza jest niezbyt obszerna, ale nie należy do typu Slim Fit. Jest to raczej Regular Fit, idealny do szkoły bądź na uczelnie. Czujesz się swobodnie i na luzie.

Wszystkim polecam, zawsze to lepsze niż krępujący sweterek z kołnierzykiem. Coś okropnego!

 Christophermakowski

 

styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski
styl młodzieżowy męski