14/06/2017

Sportowy styl do miasta na letnie dni

Sportowy, elegancki styl - tak określiłbym tę stylówkę

sportowy styl

Sportowy styl do miasta jest swoistego rodzaju wyzwaniem. Zestaw, który prezentuje na zdjęciach jest jednym z najbardziej sportowych opcji, które są dopuszczalne do centrum miasta. Pamiętajmy jednak, że tylko do godziny 16 ponieważ później obowiązują już długie spodnie. Przy okazji odsyłam do posta

http://: http://christophermakowski.com/fashion/szorty-meskie-polo/

Zestaw ten tworzą sportowe buty marki adidas, krótkie jeansowe spodenki , longsleeve w kroju SLIM oraz akcesoria w postaci zegarka i okularów przeciwsłonecznych. Tak ubrani, możemy komfortowo i szybko przemierzać centrum miasta w czasie luźnego, aktywnego dnia. Taki look sprawdzi się również na wakacjach.

Na co zwrócić uwagę?

  • Dopasuj krój góry(t-shirta) do kroju spodenek. Spodenki, które mam na sobie nie są zbyt luźne wiec wybrałem longsleeve w kroju slim.
  • Pamiętaj o zasadzie łączenia kolorów. I tak na przykład granat świetnie łączy się z niebieskim i bielą. Unikaj łączenia koloru granatowego z kolorem czarnym.
  • Zadbaj o buty. Wybieramy modele sportowe ale nie treningowe lub biegowe! To całkowicie osobna kategoria, przeznaczona tylko na trening! Absolutną podstawą jest aby obuwie było czyste.

 

Pozdrawiam,

Christophermakowski