05/09/2018

Spodnie Pharrell Williams czyli all red look

Wypracowanie własnego stylu zajmuje pewien czas

Pharrell Williams

Pharrell Williams to producent muzyczny i piosenkarz o, którym z pewnością nie można powiedzieć, że nie posiada stylu. Artysta jest znany z wyjątkowo oryginalnych, bardzo kolorowych stylizacji w dobrym guście. Spodnie, które zaprojektował  Pharrell Williams razem z marką G-Star Raw, również muszą być wyjątkowe.

Wypracowanie swojego własnego stylu zajmuje jakiś czas. Większość Polskich mężczyzn ubiera się bardzo zachowawczo i monotonnie. Jeśli już jakiś mężczyzna posiada ” dobry styl” to bardzo rzadko tworzy odważne stylizacje. Nie każdy jednak musi się wyróżniać. To czy chcemy zwracać na siebie uwagę zależy przecież od naszej osobowości, czy jesteśmy np ekstrawertykami czy introwertykami, pewności siebie i wielu innych cech. Kolejnym powodem przez, który faceci ubierają sie nudno jest fakt, że stworzenie odważnych stylizacji jest o wiele trudniejsze: oryginalne stylizacje wymagają rozeznania w kategorii danego stylu aby odpowiednio połączyć poszczególne elementy stylizacji np: kurtka – spodnie – buty.  Niebieskie Jeansy +biała koszulka + sportowe, również białe buty to przecież znacznie łatwiejsza opcja🙂

Ja jako bloger modowy będe starał się was przekonać  i nauczyć jak tworzyć oryginalne i kolorowe stylizacje, na które zwróci uwagę niejedna kobieta:)  Nie ma nic „niemęskiego” w tym, że facet ubiera się z gustem i wygląda naprawdę ” w dechę” Oryginalna stylizacja jest wręcz dowodem męskości ponieważ wymaga odwagi.

Przejdźmy do stylówki, którą dziś prezentuje. Wspomniane spodnie Pharrell Williams marki G-Star połączyłem z białymi butami i czerwoną bluzą – swetrem. Reguła łączenia kolorów jest jedną z najważniejszych i tak tutaj zwróćmy uwagę na kratę na spodniach: wystepują tam linie między innymi koloru: białego, granatowego, czerwonego. Czerwona bluza i białe buty muszą więc pasować. Odsyłam, bardziej eleganckiej stylizacji, którą stworzyłem także z tymi spodniami :

http://christophermakowski.com/fashion/spodnie-w-krate/

Kolejnym aspektem na, który musimy zwrócić uwagę jest kategoria ubrań. Spodnie Pharrell Williams, które mam na sobie przydzielił bym do kategorii casual. Nie są to spodnie eleganckie( garniturowe) ale nie jest to również styl sportowy jaki zwykle tworzymy z jeansami.

Jeśli zainspirowałem was do trochę odważniejszych stylizacji do daj mi znać tu bądź w wiadomości prywatnej na instagramie!

Pozdrawiam,

Christophermakowski