16/11/2017

Moonwalk outfit czyli zestaw zwracający uwagę

Aby coś zbadać należy zebrać w rzetelny sposób informację takie jak dane ilościowe i inne. W ten sposób odbywa się pisanie np wielu prac magisterskich : musimy mieć grupę badawczą i kontrolną oraz na tej podstawie wyliczamy różne rzeczy.

Niestety nie sposób abym policzył ilość i natężenie wzroku ludzi, których mijałem wczoraj w centrum miasta ale wierzcie mi na słowo : Niezauważony pozostać nie mogłem . Początkowo myślałem ze pojawiając się ciągu dnia w różnych miejscach, w których jestem codziennie będę miał spokój ale : absolutnie wszędzie otrzymywałem różnego rodzaju nieraz ciekawe komentarze, które oceniam na +

Ten „look” jest swoistego rodzaju zabawą stylem. Jest to zestaw sportowy i komfortowy ale bardzo oryginalny. Srebrna kurtka puchowa jest dość ciepła a zarazem lekka i bardzo komfortowa. Całość stworzyłem w taki sposób, że dobrałem jasne kolory, które ze sobą współgrają tworząc właśnie taki „kosmiczny” wygląd. Szary sweter, świetnie współgra z kolorem jeansów, a te z kolei świetnie komponują się z białymi butami. Biały pasek to element obowiązkowy, czarny absolutnie nie miał by tu miejsca. Podobnie będzie z innymi rzeczami i tak np czarna bluza będzie się już „gryzła” zaburzając harmonie tego zestawu.

Generalnie oprócz niewątpliwej zalety w tym wypadku a wiec zwracania uwagi  kurtka jest naprawdę dobrze wykonana oraz posiada ciekawe szczegóły. To pierwszy mój produkt firmy Cheap Monday jaki zagościł w mojej szafie. Buty możecie znać z poprzednich stylizacji.

Podsumowując : Jeśli chcesz wyróżnić się w tłumie ludzi ubranych na szaro i czarno polecam ci wyjść z domu w takiej kurtce !

Firmy :

  • Buty  Dr Martens
  • Spodnie Pepe Jeans
  • Pasek  Petrol Industries
  • Sweter Van Graff
  • Kurtka Cheap Monday