04/06/2017

Koszulka polo czyli sportowa elegancja

Dobrze skrojona koszulka Polo + krótkie spodenki i sportowe białe buty to wygodne i dobrze wyglądające połączenie

koszulka polo

Tym razem mam na sobie sportowy, aczkolwiek elegancki zestaw.

Cały look tworzy dobrze dopasowana czerwona koszulka Polo , zestawiona z białymi butami i beżowymi szortami. Dodatki to zamszowy pasek Nils Sundström. I właśnie słowo dopasowana jest tutaj kluczem ! Koszulka nie może być zbyt luźna, nie może zwisać, nie może tworzyć falbany z tyłu bo będziesz wyglądał po prostu passé albo nawet gorzej żałośnie. Zauważyłem, że na polskich ulicach dominują mężczyźni w za dużych koszulkach Polo. Nie wiem czy kupujecie je na wyrost po to aby za kilka lat pasowały na większy rozmiar? Zanim będą pasowały, będą już sprane i niemodne. Zamiast kupować zbyt duże rozmiary idźcie na siłownie aby wypełnić rękawki wytrenowanym ramieniem. Idealny zestaw na aktywny dzień w mieście uzupełniają wygodne sportowe buty tak zwane szybkobiegi, w których możemy sprawnie poruszać się w miejskiej dżungli .

Swoją drogą zobacz także inny post z koszulką polo klikając w link poniżej

http://christophermakowski.com/fashion/polo-look-continues/

Cały outfit tworzą : polo firmy Marks&Spencer( niekwestionowany lider w najlepiej wykonanych polówkach według mnie) Jakość wykonania i krój Slim Fit oceniam na 10/10. Spodenki Pepe Jeans zawsze trzymają poziom . Podobnie jak w przypadku polówki wymienię takie same plusy : wzorowe wykonanie i świetny krój ( idealny na szczupłą osobę taką jak ja ) . Buty Adidas EQT SUPPORT ULTRA PK są obłędne : dość że wyglądają ” w dechę ” , są bardzo wygodne i przewiewne . Wykonanie również bez zarzutu. Warto wspomnieć, że są wykonane z wełny przepuszczającej powietrze a więc idealny na ciepłe ale nie gorące dni.

 

 

Tak ubrany możesz bez obaw wejść do każdej kawiarni w mieście

A tak by the way. Kawiarnia Dinette na placu Teatralnym to modne miejsce w centrum Wrocławia. Miła obsługa, wyśmienite ciastka i wielkomiejska atmosfera.

 

Polecam !

Christopher Makowski

Zestaw : Polo Marks&Spencer / Szorty Pepe Jeans / Buty Adidas EQT SUPPORT ULTRA PK / Okulary Ray Ban Wayfarer / Pasek Nils Sundström / Zegarek Aztorin