06/02/2018

Styl sportowy dla nowoczesnego mężczyzny

styl sportowy

Sportowy styl jest jednym z najpopularniejszych opcji wybieranych przez mężczyzn w naszym kraju. Mam na myśli oczywiście styl sportowy „normalnego” przeznaczenia a nie styl na trening, siłownie bądź do biegania. Firmy takie jak Adidas czy Nike rozróżniają kolekcje fitness od sportswear. To są podstawy, z którymi każdy mężczyzna musi być zaznajomiony. Nowoczesny mężczyzna wiec nie zakłada butów biegowych butów New Balance do Jeansów, ponieważ jeansy to nie spodnie do biegania a buty biegowe to nie buty do chodzenia na co dzień:)

Zestaw, którzy przedstawiam w tym poście jest dość nietypowy. Całość jest połączeniem stylu eleganckiego z typowo sportowym. Buty czarne botki które, zaliczają się do bardziej eleganckich dobrze korespondują z dresowymi spodniami w świetnym kroju. Jeśli chodzi o górę mam na sobie świetną bluzę marki sławnego tenisisty: Bjorn Borg + czarną, puchową kamizelkę marki Converse. Obydwie te rzeczy to oczywiście styl sportowy. Całość dopełniają dodatki takie jak czarny zegarek. Stworzyłem wiec tak zwany zestaw ALL BLACK.

Strój ten jest odpowiedni do okazji takich jak droga na siłownie, luźny wypad na miasto w weekend z kolegami czy normalne funkcjonowanie w tygodniu przy wolnych zawodach. Botki nadają eleganckiego looku. Przestrzegając zasady o, której pisałem wyżej( przeznaczenie danej rzeczy) będziemy wyglądać naprawdę cool!

Zobacz także, inne sportowe stylówki w stylu streetwear w linku poniżej

http://christophermakowski.com/fashion/styl-uliczny-czyli-streetwear-hype/

Mam nadzieje, że zainspirowałem niejednego z was! Odwiedź mnie również na instagramie!

Pozdrawiam,

Christophermakowski