22/06/2017

Marynarski styl vol3

To już trzecia odsłona marynarskiego stylu w moim wykonaniu

 

Tym razem Marynarski styl tworzą białe spodenki połączone z granatową koszulką . Do tego sandały i mamy właściwie już wszystko. Okulary, zegarek i pasek to oczywiście ważne dodatki ale nie są niezbędne.

Zdjęcia wykonaliśmy na Wrocławskiej Marinie : tak jak w poprzedniej odsłonie marynarskiego stylu.

Jeśli chodzi o szczegóły tego zestawu to : białe szorty Tommy Hilfiger nie są zbyt obcisłe . Odpowiedni rozmiar w pasie i powinny prezentować się na was idealnie o ile nie macie nadwagi ! Granatowy T-Shirt Abercrombie & Fitch natomiast jest już bardziej dopasowany i dzięki niemu uzyskujemy lepiej podkreśloną sylwetkę. Sandały firmy Kazar są naprawdę niezłe : wygodne i dobrze wykonane. Uważam ze dobrze dopełniają cały zestaw. Diabeł tkwi w szczegółach, a więc dodatki wybrałem dość selektywnie : zamszowy pasek Nils Sundstrom kojarzycie z poprzednich postów.

Podsumowując : Jest to wygodny, sportowy aczkolwiek elegancki zestaw idealny na ciepły dzień w mieście. Spokojnie można w nim wyskoczyć na Lunch, Obiad czy inne aktywności do popołudnia. Wieczorem natomiast dress code nakazuje ubranie już długich spodni !

Firmy : Sandały Kazar / Szorty : Tommy Hilfiger / Pasek : Nils Sundstrom / T-Shirt : Abercrombie & Fitch / Okulary : Ray Ban /

 

Pozdrawiam

Christopher Makowski